Windy: Balık Avı İçin Kolaylık Sağlayacak Hava Durumu Uygulaması

Tulpar Av
Tulpar Av  - Admin
Windy
Windy Uygulaması

Windy Hava Durumu Uygulaması

Windy Uygulaması
Windy Hava Durumu

Eskiden hava şartlarını öğrenebilmek için televizyonlarda veya radyolarda çıkan hava durumu haberlerini takip etmek gerekiyordu. Gelişen teknoloji ile birlikte artık deniz veya kara hava durumu değişimlerini çeşitli mobil uygulamalar ya da web sitelerinden kolaylıkla takip edebiliyoruz. Kış aylarında balık avına çıkmadan önce en başta bakmamız gereken durumlardan birisidir hava şartları… İşte en başarılı uygulamalardan biri Windy Hava Durumu!

Wind Uygulaması

Bizim de kullandığımız Windy uygulaması, kolay kullanımı ve doğru tahminleriyle sizlere gerçek bir fayda sağlayacaktır.

Windy kullanıcılarına sadece bir şehirde havanın rüzgarlı mı yağmurlu mu veya güneşli mi olduğunu göstermekle kalmıyor. Denizlerdeki su sıcaklığından tutun dalga durumuna kadar pek çok bilgiyi gösterebiliyor.

Windy Uygulaması

Windy uygulamasını kullanan sadece biz balıkçılar değiliz; pilotlar, paraşütle atlayış yapanlar, sörfçüler ve hatta resmi kuruluşlar bile Windy uygulamasından yararlanıyor. Hava durumu tahminleri görsel açıdan zengin bir yapıya sahip olduğundan, Windy’nin gördüğü ilgi de haliyle fazla oluyor…

Windy yetenekleri ve sunduğu bilgilerin geniş kapsamlı olması sayesinde içinde bulunduğu kalabalık kategoride öne çıkmayı başarıyor. Sürekli olarak detaylı hava durumu bilgilerine ihtiyaç duyanlar için Windy’nin “olmazsa olmaz” türünden bir uygulama olduğu rahatlıkla söylenebilir. Uygulama hem iOS hem de Android‘de indirilebiliyor.

Windy Nasıl Kullanılır?


Diğer yazılarımızı gördünüz mü? Blog

Mağaza

Bu Gönderiyi Paylaş
Leave a comment

Konu Hakkında Görüşlerini Yaz